Žygis "Marių istorijos" Iš Pažaislio į Girionis

Vienos dienos žygis nuo Pažaislio iki Girionių aplankant daug įvairių gamtos paveldo paminklų

Kategorija

Žygis pėsčiomis

Žygio sudėtingumas

Vidutinis

Žygio ilgis

17.80 km.

Žygiavimo laikas

apie 4.50 val.

Beveik 18 kilometrų vienos dienos žygis pažinti vienas gražiausių Kauno marių apylinkių bei tokius architektūrinius paminklus kaip Pažaislio vienuolynas, Lietuvos inžinerijos pažiba - Kauno hidro elektrinė bei V Kauno fortą.
Maršrutas sudarytas taip, kad lankomi objektai būtų įvairūs ir įdomūs įvairaus tipo žygeiviams. Maršrute taip pat gausu ir gamtos paveldo paminklų, kaip: Pakalniškių piliakalnis, Kauno marių regioninis parkas su marių pakrančių atodangomis bei stačiais šlaitais, nuo kurių atsiveria pasakiški vaizdai tiek į pačias Kauno marias, tiek į Kauno miestą bei Pažaislio vienuolyną.
Maršrute rasite ne vieną vietą su suoliukais ir lauko staliukais, kur galėsite atsikvėpti ir pasigrožėti gamta, pasivaišinti turimais užkandžiais.
Rekomenduojama maršrutą eiti su Hiking tipo batais aukštu auliuku, kadangi vietomis yra drėgnų, papelkėjusių vietų, kur galima sušlapti ir įklimpti.
Smagaus pasivaikščiojimo!
Maršrutą neskubant įveikti per 4:30 valandos. Tačiau jei ilgiau pasisėdėsite poilsiavietėse, galite užtrukti ir ilgiau. Tad įvertinkite savo fizines galimybes bei atsižvelkite į orą.

Svarbi informacija

Kviečiame perskaityti mūsų paruoštą žygių atmintinę, kurią galite rasti paspaudus ant nuorodos - Asmeninių žygių informacija, arba puslapio apačioje

Apytikslinė žygio vieta

Užsisakyti

Pasirinkite žygiavimo dieną

Maršruto kaina

2.49 €

Noriu papildomo(-ų) medalių

Vienas medalis - 4.00 €, siuntimas - 2.49 €