Paslaptingomis Ignalinos apylinkėmis

Maršrutas, kviečiantis tyrinėti ežeringas Ignalinos apylinkes ir leidžiantis šį kraštą pažinti ne tik pramintais turistiniais takais.

Kategorija

Žygis pėsčiomis

Žygio sudėtingumas

Vidutinis

Žygio ilgis

15.00 km.

Žygiavimo laikas

apie 5.00 val.

Maršrutas, kviečiantis tyrinėti ežeringas Ignalinos apylinkes ir leidžiantis šį kraštą pažinti ne tik pramintais turistiniais takais.
Pradėsite nuo Paplovinio bei Meškerinio ežerų pakrančių, vedančių per mažą upeliuką, Pelėdinio ežero link. Praeisite ir pro Vidiškio dvaro sodybą prie Varnio ežero, kurią labai rekomenduojame aplankyti. Tai - saugomas kultūros paveldo objektas. (Reikalinga išankstinė registracija: vidiskiudvaras@gmail.com ). Toliau judėdami pro jaukų Poviliškės kaimelį pasieksite Ilgio ežerą. Ar žinojote, kad vakarinėje ežero pakrantėje po vandeniu slepiasi giraitė, o šalia jos – kelios povandeninės versmės? Pati įspūdingiausia – Baltoji versmė - 2m skersmens ir 3-3,5 m ilgio.

Žygiavimas kaimeliais, pėsčiųjų takais palei kelią, miško takais ir keliukais, žvyrkeliu, turistų nepramintais "keliais". Bus trumpa atkarpa kirtimu bei miestu.

Rekomenduojama maršrutą eiti su Hiking tipo batais aukštu auliuku, kadangi vietomis yra drėgnų, papelkėjusių vietų, kur galima sušlapti ir įklimpti.

Svarbi informacija

Kviečiame perskaityti mūsų paruoštą žygių atmintinę, kurią galite rasti paspaudus ant nuorodos - Asmeninių žygių informacija, arba puslapio apačioje

Apytikslinė žygio vieta

Užsisakyti

Pasirinkite žygiavimo dieną

Maršruto kaina

2.49 €

Noriu papildomo(-ų) medalių

Vienas medalis - 4.00 €, siuntimas - 2.49 €