Bitės dūzgia

Pagrindinis žygio objektas - bičių muziejus. Lankytojus jis vilioja ne tik skaniu medumi ar įstabaus grožio skulptūromis, bet ir šiai dienai pritaikytomis interaktyviomis parodomis.

Kategorija

Žygis pėsčiomis Žygis dviračiu

Žygio sudėtingumas

Vidutinis

Žygio ilgis

12.00 km.

Žygiavimo laikas

apie 4.00 val.

Žygio pradžia - Ginučių centras, kuriame Jus pasitiks medinis vandens malūno pastatas, su šiaurinėje dalyje įrengta muziejine malūno ekspozicija. Nuo ten eisite pro kaimelį link miško. Pakeliui bus nemažai atokvėpio vietų, tad bus proga pasidaryti trumpą pertraukėlę, užkrimsti bei prisipildyti gertuves šaltinio vandeniu. Pagrindinis žygio objektas - bičių muziejus. Lankytojus jis vilioja ne tik skaniu medumi ar įstabaus grožio skulptūromis, bet ir šiai dienai pritaikytomis interaktyviomis parodomis. Taip pat, čia gausu rekonstruotų senovinių pastatų, kuriuose išsaugoti to meto architektūriniai autentiškumo motyvai. Labiausiai žavinti erdvė - kvapų palėpė, kurioje galima pasiklausyti įvairiausių garsų, pakvėpuoti atrinktais kvapais ir, žinoma, pamedituoti. Kelionės pabaigoje siūlome užlipti ir į bitės bokštą - vaizdas nepakartojamas.


Tai žiedinio tipo maršrutas, puikiai tinkantis keliauti su vaikais.


Žygiavimas pėsčiųjų bei miško takais, keliukais ir žvyrkeliais, ežerų pakrantėmis, kaimeliais.


Svarbi informacija

Kviečiame perskaityti mūsų paruoštą žygių atmintinę, kurią galite rasti paspaudus ant nuorodos - Asmeninių žygių informacija, arba puslapio apačioje

Apytikslinė žygio vieta

Užsisakyti

Pasirinkite žygiavimo dieną

Maršruto kaina

2.49 €

Noriu papildomo(-ų) medalių

Vienas medalis - 4.00 €, siuntimas - 2.49 €