KAS MES ESAME?

Platforma - "Vis dar nepaskutinis"

Tai platforma, kurioje yra rengiami įvairūs virtualūs ir realūs sporto renginiai ir žygiai. Platforma sukurta taip, kad ja naudotis būtų lengva ir nesudėtinga. Platformos tikslas - paskatinti kuo daugiau žmonių praleisti laisvalaikį aktyviai!

Susikūrėme ir pradėjome veiklą tam, kad šiuo sunkiu pasauliui momentu mes visi išliktumėm aktyvūs ir sveiki.

Sukūrus šią platformą, buvo pradėtos organizuoti bėgimo, dviračių sporto varžybos bei įvairūs žygiai, kurie netik leidžia leisti laiką aktyviai, bet pasivaržyti su kitais ir laimėti įdomių prizų!

Platforma
Istorija
KAIP TAI PRASIDĖJO?

Istorija - "Vis dar nepaskutinis"

2020 m. Liepa - pirminė mintis apie aktyvaus laisvalaikio praleidimo platformą, kurioje visi norintys gali dalyvauti, varžytis ir gerinti savo rezultatus.

2020 m. Rugpjūtis - pradėjome projektuoti, kurti ir vystyti šią platformą.

2021 m. Sausis - paskelbėme pirmąjį savo renginį ir pradėjome savo veiklą.

2021 m. Vasaris - sukūrėme asmeninių žygių sistemą tiek tiems, kurie jau yra užkietėję žygeiviai ir tiems, kurie dar tik pradeda žygiuoti.

2021 m. Rugsėjis - pradėjome primuosius taurių bėgimus, kurie susilaukė didžiulio dalyvių antplūdžio.

2022 m. Sausis - mūsų pirmieji veiklos metai (Daugiau nei 700 parduotų bilietų ir 350 laimingų dalyvių).

Neimantas Jocius

Programuotojas

Danielius Dieninis

Marketingo specialistas

Paulius Deksnys

Grafikos dizaineris

Eglė Šilinikaitė

Aukštaitijos regiono žygių sudarinėtoja

Linas Žiaukas

Įvairių žygių sudarinėtojas

Neimantas Jocius

Už programavimo darbus atsakingas žmogus, kuris kaip sklinda legendos nemiega dienom ir naktim, kad svetainė veiktų kuo geriau.

Facebook

Danielius Dieninis

Danielius yra atsakingas už reklamas, bendradarbiavimus su kitomis įmonėmis ir tai, kad mūsų klientai liktų patenkinti mūsų paslaugomis! Kalbama, kad jis yra tiltas, jungiantis mus su Jumis.

Facebook

Paulius Deksnys

Dizaino ir grafikos specialistas, kuris turi gerą akį pamatyti net mažiausius nukrypimus grafikoje ir yra pasiryžęs visados tai pataisyti.

Facebook

Eglė Šilinikaitė

Eglė nuolat kelyje arba miške, tad puikiai žino, iš ko susideda geras maršrutas ir kokią naudą žygiai duoda mūsų fizinei bei emocinei sveikatai, todėl mūsų komandoje atsakinga už žemėlapių sudarymą. Jos ‘galinis kiemas’ - Aukštaitijos Nacionalinis Parkas, kuriame ji yra įkūrusi Asalnų stovyklavietę.

Asalnų stovyklavietė

Linas Žiaukas

Linas yra Kauno laipiojimo uolomis sporto klubo (Climbing Club Kaunas) įkūrėjas ir savininkas, Lietuvos alpinizmo asociacijos ir laipiojimo bendruomenių narys, kuris 98% laisvo laiko praleidžia gamtoje, kalnuose ir miškuose. Jis visada ieško gamtos kampelių, kurie būna mažiau populiarūs bei rečiau lankomi. Jis mėgsta laukinę gamtą, tačiau nepamiršta į maršrutus įtraukti ir lankomų vietų.

Climbing Club Kaunas